اخبارچین برای حفظ محیط زیست زباله‌های پلاستیکی خود را کاهش می‌دهد

چین قصد دارد زباله‌های پلاستیکی خود را کاهش دهد. این کشور، چند سال پیش اعلام کرد که دیگر محصولات بازیافتی سایر کشورها را قبول نخواهد کرد. این هفته نیز چین یک گام بزرگ‌‌تر در جهت کاستن از میزان زباله‌های پلاستیکی خود برداشت.

برای ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست اهمیت ویژه‌ای قائل هستیم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی در این مراسم با اشاره به حفظ محیط زیست و حفاظت از آن گفت: تیراندازی در داخل سالن و در محل های مجاز به عنوان یک ورزش، عاملی برای کنترل شکارچیان است که این امر باعث حضور کمرنگ آن ها در طبیعت می شود.

دغدغه حفاظت از محیط زیست و اقلیم از دریچه دوربین

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، نمایندگان صبح امروز (یکشنبه 22 دی) پیش از آغاز جلسه علنی برای بررسی حوادث اخیر جلسه غیر علنی دارند که هم اکنون در حال برگزاری است.

عاشقان محیط زیست به این منطقه سفر کنند

منطقه هزار جریب بخشی پهناور میان استان‌های گلستان و مازندران است و قسمتی از آن نیز در ضلع جنوب شرق و جنوب شهرستان بهشهر استان مازندران قرار گرفته است. بخش حفاظت شده و شکار ممنوع هزار جریب محدوده‌ای به مساحت 49 هزار هکتار را به خود اختصاص داده است. این منطقه در میان ضلع جنوبی گلوگاه و جنوب شرق بهشهر واقع شده و از پوشش گیاهی و جانوری غنی برخوردار است.